Імпульсний блок живлення / Блок живлення для LED стрічок, 48V, 4,2А), LPS-48-200 / Блок живлення (200W
-30%

1 636 ₴
1 145,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34570265301
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Пристрій підходить для застосування в побутових та промислових цілях, де потрібна постійна напруга. Воно сумісне із широким спектром техніки, що розширює можливості його використання. Простота підключення та експлуатації дозволяє швидко інтегрувати блок живлення до існуючої системи. Такий прилад може стати практичним рішенням для організації безперебійного живлення ваших пристроїв.
Характеристики:
- Потужність: 200 Вт
- Вихідна напруга: DC 48V
- Струм: 4,2А
- Робоча напруга: AC 176-264V
- Ступінь захисту IP: IP20
- Матеріал: Метал
- Спосіб монтажу: Зовнішній
- Довжина: 180 мм
- Ширина: 50 мм
- Висота: 28 мм
- Гарантійний термін: 36 місяців
Комплектація:
- Блок живлення LPS-48-200
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип | Побутової |
- Ціна: 1 145,20 ₴



