Імпульсний блок живлення / Блок живлення для Led стрічки, 240W, 48V, Mean Well NDR-240-48 / Блок живлення на DIN-рейку
-30%

3 621 ₴
2 534,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34570268201
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Використання такого блоку живлення допомагає організувати безперебійну роботу автоматизованих процесів та електроніки. Він підходить для застосування в різних умовах, де потрібне стабільне електроживлення. Надійні компоненти та якісне складання сприяють тривалому терміну служби пристрою. Такий вибір дозволяє забезпечити безпеку та стабільність роботи обладнання без зайвих складнощів.
Характеристики:
- Вихідна потужність: 240 Вт
- Вихідна напруга: 48 В
- Напруга 1 каналу: 48 - 55 В
- Вихідний струм 1 каналу: 0 - 5А
- Тип стабілізації: Напруга
- Вхід: 110/220В авто
- Конструктивне виконання: На DIN рейку TS-35/7.5 або 15
- Типи захисту: КЗ, перевантаження, перенапруження
- Кількість виходів: 1
- Тип управління виходом: Потенціометр внутрішній
- Виконання: IP20
- Вхідна напруга AC: 90-264 В
- Вхідна напруга DC: 127-370 В
- Напруга ізоляції вхід-вихід: 3 кВ
- Напруга ізоляції вхід-земля: 2 кВ
- Напруга ізоляції вихід-земля: 500 В
- Застосування: Промавтоматика
- ККД: 90%
- Шум: 150 мВ
- Діапазон робочої температури: Від -20 до +70 градусів
- Розмір: 63 х 125.2 х 113.5 мм
Комплектація:
- Блок живлення Mean Well NDR-240-48
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 125.2 мм |
| Довжина | 113.5 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Виробник | Mean Well |
- Ціна: 2 534,70 ₴



