Вібраційний масажний килимок,5см + Портативний масажер KH-320 / Масажний матрац з підігрівом 162х58х3
-30%

1 935 ₴
1 354,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234566563
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Масажний матрац для всього тіла — чудовий спосіб насолодитися масажем, хай де ви будете. Масажер зніме біль у спині, м'язах шиї та ніг, поліпшить кровообіг і швидко зніме стрес — менш ніж за 30 хвилин — лежачи на ліжку, на підлозі, сидячи на дивані або кріслі. З 9 двигунами, розташованими вздовж килимка, вібраційний масажний килимок Reversible Massage Mat впливає на все тіло, від шиї до литки (позатилок, плечі, спину, поперек, сідниці, стегна та гомілки).
Характеристики:
- Призначення: комплексний масаж тіла
- Тип масажера: масажний матрац із підігрівом/масивний матрац для спини
- Тип масажу: вібраційний, тепловий
- Кількість масажних зон: 4 + прогрівання
- Кількість масажних головок: 9
- Кількість рівнів інтенсивності: 2
- Матеріал: пвх
- Колір: чорний
- Тип живлення: від мережі, 220 В
- Тип керування: пульт ДК
- Габарити: 162 х 58 х 3,5 см
- Рекомендований час сеансу: до 30 хвилин.
Комплектація:
- Матрац із підігрівом
- Мережевий адаптер
- Пульт керування
- + Портативний масажер KH-320
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 2 |
| Матеріал | ПВХ |
| Область масажу | Ікри, Стегна, Нижня частина спини, Верхня частина спини |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажний мат |
| Тип масажної накидки | Вібраційна |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Ручне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162 см |
| Довжина | 3.5 см |
| Ширина | 58 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість масажних головок | 9 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Функція підігріву | Так |
- Ціна: 1 354,50 ₴



