Манеж-ігровий майданчик / Складний манеж для дітей, 115х115х57 см, Білий + 10шт Набір кульок 8 см / Дитячий ігровий манеж

1 561,34 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23458314304
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Манеж для дітей – це маленький острівець безпеки, де малюк може гратися, досліджувати світ і навчатися першим крокам. Він створює затишний простір, що допомагає батькам бути спокійними, знаючи, що дитина у безпеці та в комфортних умовах. Сучасний дизайн і практичні матеріали роблять манеж гармонійним доповненням будь-якої кімнати чи подвір’я.
Характеристики:
- Тип товару: дитячий ігровий майданчик
- Колір: сірий
- Тип конструкції: складний
- Тип встановлення: на підлогу
- Тип застібки: блискавка
- Особливості: з баскетбольним кільцем
- Максимальне навантаження: 50 кг
- Розміри: 115х115х57 см
- Матеріал: нержавіюча сталь + тканина Оксфорд 210D + ABS-пластик
- Діаметр трубки: 2.2 см
Комплектація:
- Манеж дитячий
- + 10шт Набір кульок 8 см
- Упаковка
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Бічний вхід для дитини | Так |
| Максимально допустиме навантаження на манеж | 50 кг |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 561,34 ₴



