Великий манеж для дітей / Ігровий манеж для малюка, Синій / Дитячий манеж з баскетбольним кільцем 126х126х62 см
-30%

1 720 ₴
1 204 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23459277801
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Манеж оснащений м'якими стінками та дном, що забезпечує додаткову безпеку для малюка. Легка конструкція дозволяє швидко та без зусиль переміщати манеж по будинку або брати його з собою у поїздки. Простота складання та догляду робить його незамінним помічником для батьків, які прагнуть створити затишний та безпечний простір для своєї дитини.
Характеристики:
- Тип манежу: дитячий ігровий манеж / сухий басейн
- Матеріал виготовлення манежу: металевий каркас, поліестерова тканина, сітчаста тканина
- Шарики: в комплект не входять
- Вік: від 6 місяців до 3 років (лише під наглядом дорослих)
- Система захисту від довільного складання: Так
- Бічний вхід для дитини: Так
- Додатково: баскетбольний кошик
- Розміри в розкладеному вигляді:
- Довжина: 1260 мм
- Ширина: 1260 мм
- Висота: 620 мм
Комплектація:- Квадратний манеж
- Упаковка
| Розміри в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Висота | 620 мм |
| Довжина | 1260 мм |
| Ширина | 1260 мм |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення манежу | сітчаста тканина, поліестерова тканина |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 204 ₴



