Електричне миття / Миття для деталей, 13л, з насосом 220В / Миття деталей Kraft&Dele KD424
-30%

5 030 ₴
3 521 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345611550
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Модель стане незамінним помічником у дітей-лінг-центрах, на будівництві та у виробничих цехах. У комплекті йде набір спеціалізованих насадок, що дозволяють миттєво перемикатися між різними режимами роботи, залежно від типу поверхні. Вибираючи це миття, ви отримуєте поєднання промислової потужності, економічності та комфорту, що робить робочий процес швидшим і приємнішим.
Характеристики:
- Тип: Мийка для майстерні
- Живлення насоса: 230V / 50HZ / 26W
- Об'єм: 13 л
- Довжина електричного кабелю: 145 мм
- Матеріал: Сталь
- Продуктивність насоса: 3,5 л/хв
- Макс. температура: 35°C
- Розміри: 44x33,5x23,5 см
- Гарантія на товар: 12 місяців
Комплектація:
- Мийка для майстерні KD424
- Насос
- Гнучка металева вихідна трубка з насадкою
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 335 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Основні | |
| Максимальна продуктивність | 210 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 35 град. |
| Призначення | Для прибирання приміщень |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Виробник | Kraft Dele |
- Ціна: 3 521 ₴



