Підвісний кашпо-мішок на 10 лунок для ягід та томатів 35х24х36 см / Плантатор для полуниці / Підвісний мішок для рослин
-30%

663 ₴
464,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345611724
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Мішок універсальний: він однаково гарний для міських балконів, терас та класичних дачних ділянок. Завдяки міцним ручкам конструкцію легко переміщати, а наприкінці сезону горщик можна компактно скласти для зберігання. Крім помідорів та полуниці, ви можете успішно вирощувати в ньому зелень чи інші овочеві культури. Оцініть переваги сучасного садівництва та балуйте себе свіжими продуктами, вирощеними власними руками!
Характеристики:
- Тип: Підвісний горщик для томатів та полуниці
- Ширина: 24 см
- Висота: 35 см
- Кількість отворів: 10 шт
- Колір: Зелений
- Об'єм: 15 л
- Матеріал: Пластик
- Підходить для: Балконів, терас, теплиць та садів
Комплектація:
- Садовий мішок для томатів та ягід&LAR1886
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Встановлення | Підвісна |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 464,10 ₴



