Лампа для манікюру / Лампа для салону краси / Складна лампа, 3000-6000K, F-500A, Біла / Настільна безтіньова LED-лампа 28W
-30%

2 049 ₴
1 434,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234594284
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Особливістю лампи є складна конструкція, яка забезпечує зручне транспортування та швидке встановлення без додаткових інструментів. Лампа оснащена стійкими підставками та комплектується сумкою для комфортного перенесення. Модель підтримує три режими температури світла: теплий, холодний і природний, а також плавне регулювання яскравості. Керування налаштуваннями здійснюється за допомогою зручного пульта, розташованого на шнурі живлення.
Характеристики:
- Тип: настільна лампа
- Джерело світла: світлодіоди (LED)
- Модель: F500A
- Колір корпусу: білий
- Потужність: 28 Вт
- Живлення: мережа 220 В
- Кількість світлодіодів: 308 шт
- Температура світла: регульована (3000 – 6000К)
- Регулювання яскравості: є
- Світловий потік: 1800 Lm
- Індекс передачі кольору (CRI) ^ ≥90
- Ширина дуги: 54 см
- Висота дуги: 28 см
Комплектація:
- Лампа F-550A
- Комплект підставок (2 шт)
- Адаптер живлення AC 220 V / DC 24V, 2 A
- Тримач смартфона
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Основні | |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Конструкція | Складана |
| Потужність лампи | 28 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
- Ціна: 1 434,30 ₴



