Смарт-ваги підлогові / Електронні фітнес ваги, 26x26x2,5 см, Bluetooth, LumaBella LB-69016 / Розумні підлогові ваги до 180 кг
-30%

434 ₴
303,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234594363
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Використання ваг LumaBella LB-69016 зручне для всієї родини, адже пристрій підходить для користувачів з різними цілями та потребами. Простота управління та зрозумілий інтерфейс роблять процес вимірювання швидким та комфортним. Регулярне використання допомагає помічати навіть незначні зміни, що особливо важливо для тих, хто піклується про своє здоров'я. Такий пристрій стане корисним помічником у створенні збалансованого способу життя.
Характеристики:
- Тип: розумні підлогові ваги
- Модель: LumaBella LB69016
- Максимальне навантаження: 180 кг
- Точність вимірювання: 100 г
- Матеріал платформи: загартоване скло
- Дисплей: LED
- Зв’язок: Bluetooth
- Сумісність: Android, iOS
- Живлення: батарейки AAA (не входять в комплект)
- Одиниці вимірювання: кг, фунти
- Розміри: 26 x 26x 2,5 см
- Вага пристрою: 1,5 кг
Комплектація:
- Розумні підлогові ваги LumaBella LB-69016
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Визначення вмісту води | Так |
| Визначення вмісту жирової тканини | Так |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Основні | |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Система діагностики | Так |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 100 г |
- Ціна: 303,80 ₴



