Горизонтальна праска / Праска для одягу, керамічна підошва, 300мл, Luma Bella LB-61018, Зелений / Парова праска 2700W
-30%

991 ₴
693,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234594369
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Функціональні особливості праски дозволяють швидко підготувати одяг до виходу або упорядкувати домашній текстиль. Керамічна підошва сприяє рівномірному розподілу тепла, що допомагає досягти акуратного результату. Праска підходить для різних типів тканин, що робить його універсальним помічником у побуті. Такий прилад стане корисним доповненням до домашньої техніки, полегшуючи щоденні завдання щодо догляду за речами.
Характеристики:
- Тип: Праска парова з керамічною підошвою
- Бренд: Luma Bella
- Модель: LB-61018
- Потужність: 2700W
- Об'єм резервуару для води: 300 мл
- Підошва: керамічна
- Пара: потужна подача пари
- Захист від перегріву: є
- Розміри: 29,2×12,4×15,85 см
- Колір: Зелений / Сірий
Комплектація:
- Парова праска з керамічною підошвою LumaBella LB-61018
- Мірний стакан
- Інструкція
- Упаковка
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Бездротова технологія | Ні |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.3 л |
| Складна ручка | Ні |
| Суха прасування | Так |
| Функція розбризкування | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 292 мм |
| Глибина | 158 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Основні | |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Праска |
- Ціна: 693,70 ₴



