Розумна м'яка іграшка / Іграшка котик, 23×20×10 см, від батарейок, Сірий / Інтерактивна іграшка Кіт на повідку
-30%

920 ₴
644 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234594378
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Прогулянки з цим плюшевим котиком можуть стати веселим заняттям як удома, так і на свіжому повітрі. Він легко керується за допомогою повідця, що дозволяє дитині почуватися відповідальним господарем. Іграшка сприяє розвитку моторики та емоційного інтелекту, а також допомагає проводити час з користю та радістю. Такий котик може стати приємним доповненням до колекції м'яких іграшок чи подарунком для близької людини.
Характеристики:
- Тип: інтерактивна іграшка
- Вид: котик на повідку
- Матеріал: плюш + пластик
- Функції:
- ходить
- рухає лапами, хвостом, головою, язиком
- нявкає
Комплектація:- Інтерактивний котик
- Повідок
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Рухома, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 644 ₴



