Розумна м'яка іграшка / Іграшка собачка, 23×20×10 см, від батарейок, Бежевий / Інтерактивна іграшка Мопс на повідку
-30%

920 ₴
644 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234594379
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Собачка на повідку підходить для спільних ігор з друзями або батьками, що сприяє зміцненню спілкування та взаєморозуміння. М'який матеріал приємний на дотик, а реалістичні рухи викликають посмішку у дітей та дорослих. Іграшка може стати гарним подарунком для тих, хто мріє про домашнього вихованця, але поки не готовий до справжнього собаки. Вона допомагає розвивати емоційну сферу та вчить відповідальності в ігровій формі.
Характеристики:
- Тип: інтерактивна іграшка
- Вид: собака на повідку
- Матеріал: плюш + пластик
- Функції:
- ходить
- рухає лапами, хвостом, головою, язиком
- гавкає
Комплектація:- Інтерактивна іграшка собачка
- Повідок
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти, Рухома |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 10 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 644 ₴



