Дитячий набір будівельних машинок, від 3 років, BUILDING High Speed Mini Car, Жовтий / Ігровий набір спецтехніки 5 машин
-30%

391 ₴
273,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234594399
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Яскраві кольори та деталізований дизайн привертають увагу та допомагають урізноманітнити дитяче дозвілля. Іграшкові машинки зручно тримати в руках, а компактний формат дозволяє брати набір із собою у подорож або в гості. Гра з будівельною технікою допомагає дитині знайомитися з різними видами транспорту та їх призначенням. Набір виготовлений із міцного пластику для тривалого використання. Такий комплект стане гарним доповненням до колекції дитячих машинок та подарує багато позитивних емоцій.
Характеристики:
- Тип: ігровий набір спецтехніки
- Модель: BUILDING High Speed Mini Car
- Кількість машинок: 5 шт
- Тип техніки: екскаватор, кран, бетономішалка, мікроавтобуси
- Механізм: інерційний
- Матеріал: пластик
- Вік: від 3 років
- Колір: жовтий
- Розмір упаковки: 41,5 × 29,5 × 5 см
Комплектація:
- Ігровий набір спецтехніки BUILDING High Speed Mini Car
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 415 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір машинок |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 295 мм |
- Ціна: 273,70 ₴



