Дитячий металевий термос 500 мл Качка / Термос для дитини з ременем / Термос з нержавіючої сталі
-30%

334 ₴
233,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23456377801
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Характеристики:
- Тип: термос для чаю;
- Зберігає температуру 60 ° C до 6 годин, 40 ° C до 12 годин.
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Розмір термосу: 247x68х68 мм;
- Об'єм: 500 мл;
- Колір: блакитний;
- Персонажі: качка, слон;
Комплектація:
- Термос для дітей 500 лм;
- Упакування;
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 247 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Основні | |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Термос |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонажі | Качка |
- Ціна: 233,80 ₴



