Кухонний органайзер для посуду / Настільна сушарка для посуду, Чорна / Сушка для посуду дворівнева з піддоном 33х31х24 см
-30%

443 ₴
310,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23456823001
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Сушка має компактний формат, який добре підходить для різних кухонних зон. Конструкція з пластику легко поєднується з повсякденним кухонним приладдям та не займає багато місця. Органайзер допомагає впорядкувати посуд і зробити простір більш акуратним. Підходить для щоденного використання вдома, у квартирі або на дачі. Продумане розташування елементів робить сушку зручною для використання після кожного миття посуду.
Характеристики:
- Тип: сушка для посуду
- Матеріал: пластик
- Кількість рівнів: 2
- Особливості: гачки + підставка для кухонного приладдя
- Піддон для стоку води: так
- Розмір: 33х31х24 см
- Колір: чорний
Комплектація:
- Сушка для посуду
- Гачки - 2 шт
- Підставка для кухонного приладдя
- Піддон
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 310,10 ₴



