Швабра ледарка / Самовіджимаюча швабра / Швабра для вікон та підлоги, 114 см, Синя / Швабра з віджимом та насадкою мікрофібра
-30%

406 ₴
284,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234568302
0 (800) 33-01-27
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Легка конструкція допомагає зручно користуватися шваброю у різних кімнатах. Насадка добре прилягає до поверхні та допомагає збирати пил і вологу. Швабра займає небагато місця під час зберігання. Вона підходить для використання вдома, на дачі або в офісному просторі. Сучасний дизайн гармонійно поєднується з побутовими товарами для прибирання.
Характеристики:
- Тип: швабра з віджимом
- Матеріал: пластик + алюміній
- Тип ручки: розбірна
- Довжина швабри: 114 см
- Розмір насадки: 36х12 см
- Матеріал насадки: мікрофібра
- Сфера застосування: для миття підлоги і вікон
- Колір: синій
Комплектація:
- Швабра
- Насадка із мікрофібри
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина насадки | 36 см |
| Довжина ручки | 114 см |
| Ширина насадки | 12 см |
| Основні | |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Основне призначення | Для підлоги, Для вікон |
| Особливості | З платформою, З віджимом |
| Тип | Швабра з платформою |
| Тип ручки | розбірна |
| Колір | Синій |
- Ціна: 284,20 ₴



